image2 
Szymon "SzymS SzymSiwo" Dajewski-wrocławski wokalista, muzyk,menadżer, animator wydarzeń kulturalnych i sportowych.  Kojarzony przede wszystkim z działalnością zespołu Fatum Crew,z którym wydał płytę DO PRZODU STALE nakładem własnej wytwórni SZYMS PROMOTION, przy wsparciu dystrybucyjnym FONOGRAFIKI, który finalnie zawiesił swoją działaność w 2011 roku, współzałożyciel marki Jaraj Label.  Obecnie pomysłodawca i właściciel MARKI S oraz zespołu WhoGo? . Od 2005 czynny organizator wielu koncertów, eventów i wydarzeń kulturalnych, m.in Gali Sztuk Walki KSW w Hali Stulecia w 2008, czy też festiwalu muzyki hip hopowej DIALEKT ULICY w klubie Firlej we Wrocławiu w 2010 roku. Koncertował w kraju i za granicą, np na WOŚP czy też urodzinach i koncertach premierowych zaprzyjaźnionych artystów, takich jak East West Rockers, Mrozu, Wice Wersa, Trzeci Wymiar i wielu wielu innych. Poza wymienionymi artystami kooperował również z White House Records, Mesajah, Ras Luta, Miodu/Jamal crew, Pmx, Buszu, Sitek, Temate, Adhd i wieloma innymi zespołami. Od wczesnego dzieciństwa aktywnie zajmował się sportem i do dziś jest jego wielkim przyjacielem, trenował pływanie, szermierkę i Muai- thai. Swoją sympatię do sportu podkreślił twórczo w roku 2008 nagrywając hymn Gali Sztuk Walki KSW, bedąc jednocześnie producentem wykonawczym tego przedsięwzięcia oraz teledysku z udziałem zawodników z tej Gali. Aprobatę tego przedsięwzięcia wykazał nikt inny jak Mariusz PUDZIAN Pudzianowski, trenując przy tym utworze podczas swojego otwartego treningu przed kamerami, poprzedzającym Jego walkę z Thompsonem. W kawałku tym pojawili się również zaproszeni artyści- Ras Luta i Blasq, podkład muzyczny zaaranżował producent muzyczny La/White House Records-link https://www.youtube.com/watch?v=YvDK2Vjgz7A. W 2015 roku na zamówienie wykonał również utwór muzyczny mocno powiązany z tematyką sportową, który powstał dzięki współpracy z KSK STAL BRZEG, nagrany został wraz z nowym zespołem WhoGo?- link https://www.youtube.com/watch?v=MlvvqCwNgVA. 
SzymS mówi o sobie tak: "Wychowałem się w rodzine dwojga artystów, miałem mocną tendencję do skręcania w lewo, stąd na początku dało mi to mocne inspiracje do tworzenia ulicznego hip-hopu. Droga artystyczna polega jednak na wiecznym poszukiwaniu i podróży w nieznane, stąd moja obecna ścieżka wraz z chłopakami z WhoGo?... Mam nadzieję, iż stworzymy wspólnie coś czego nikt nie będzie w stanie jednoznacznie zklasyfikować. Nie chcę być szufladkowany, jestem świadomy swoich muzycznych korzeni jednak mam w sobie cechy, które mnie z tymi korzeniami poróżniły. Szanuję każdy pogląd na wszystko, który nie jest destrukcyjny dla tych myślących inaczej. Krótko mówiąc- ŁĄCZMY SIĘ A NIE DZIELMY... " 
Te słowa chyba najlepiej opisują postać SzymSa i Jego wielowymiarową, twórczą drogę mocno powiązaną z innymi gałęziami działalności. SzymS SzymSiwo jest artystą w każdym elemencie tej układanki...